``Bahçelerde Ekstra Konfor`` Sloganıyla Çıktığımız Bu Yolda 3 Kıta 16 Ülke ile Çok İleri Gittik...

Misyonumuz

İnsanların açık alanlarda keyifle ve daha fazla sosyalleşmeleri için konforlu, uzun ömürlü ve şık bahçe mobilyalarının üretimini sağlatarak onlara ulaştırmak.

Geleceğe Bakış Açımız

Bahçe Mobilyaları Sektöründe Trendlere Yön Vererek Yeni Nesil Dış Mekan Mobilyaları Geliştirmek. Sürdürülebilir bir gelecek için Türkiye ve Dünya Çapında Franchising Ağımızı Genişleterek, konforlu ve dayanıklı mobilyalarımızı Tüm Dünyada Bayi ve Son Kullanıcılara ulaştırmak.

Hakkımızda

Bahex Furniture, Otel, Cafe, Restoran, Özel Projeler ve Ev kullanıcıları için yüksek kalitede, Şık, kullanışlı ve ekonomik iç & dış mekan mobilyalarının tasarım, geliştirme ve üretim süreçlerini, sektörel iş ortağımız olan 5 farklı fabrika ile sürdürmektedir. Bahex 3 Mega Showroom 2 Operasyon merkezi ve lojistik depoları ile Bahçe mobilyaları alanında toptan ve perakende olarak satış süreçlerini yönetmektedir.

Bahex kendi lojistik dağıtım ve hizmet ağı ile sektör lideri olmanın yanı sıra Türkiye genelinde bulunan 50 ‘den fazla bayisi ile toptan ve perakende sektörünün vazgeçilmez tedarikçisi konumundadır.

Bahex, Alanında uzman personelleri ile üretim süreçlerinden, bayi ve son kullanıcıya kadar tüm süreçleri profesyonel olarak sürdürmektedir. Masa takımları, oturma grupları, şezlong, sandalye – koltuk, Şemsiye, Masa ve Sehpa gibi kategorilerde  1.250 ‘den fazla ürün ve renk çeşidi ile sektördeki tüm ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

Bahex,  Rattan örgü gruplar, Poliproplen Plastik, Polyester, Kumaş, Minder, Metal ve Ahşap elemetleri kullanılarak üretilen dış mekan mobilyaları ile tüm alanlar için konforlu ve kullanışlı bahçe mobilyaları portföyünü genişletmiştir.

Bahex olarak Türkiye sınırları dışında Avrupa, Asya ve Kuzey Afrika’daki iş ortaklarımız ile hizmet ve dağıtım ağını sürekli büyütmekteyiz. Bahex’in dünyaya açılan kapısı İstanbul, İSTOÇ mağazamızın yanı sıra İZMİR Showroom ve Kocaeli Merkez Plaza / Showroomlarımızda ürünlerimiz bayiler ve son kullanıcılar için Sergiliyoruz. Bahex katılımcı olarak dahil olduğu fuarlarda yeni ürünleri ve sektörel gelişmeleri eş zamanlı olarak sizlerle paylaşmaktadır.