İstanbul

Bahex İstoç Showroom
24. Ada No :1-7 İstoç Ticaret Merkezi İkitelli
Bağcılar / İSTANBUL

Pazartesi – Cumartesi 09:00 – 18:00

export@bahex.com.tr
(+90 533 559 52 61)

İzmir

Bahex İzmir Fabrika Satış Mağazası
Kısıkköy Mobilyacılar Sitesi Namık Kemal Cd.
No: 17  Menderes / İZMİR

Pazartesi – Cumartesi 09:00 – 18:00

destek@bahex.com.tr
+90 541 673 50 26

Kocaeli

Bahex Operasyon Merkezi
Eşme Mh. D100 Karayolu Üzeri No: 247
(Ormanya Yakını) Kartepe / KOCAELİ

Pazartesi – Cuma 09:00 – 17:30
Cumartesi 09:00 – 13:00

destek@bahex.com.tr
+90 541 673 50 26

Bir sorunuz mu var? şimdi bize yazın...

  Genellikle Bahex'e bunlar soruldu

  Bireysel Kullanıcıyım mağazalarınızdan ürün alabilir miyim?

  Evet Bahex Mağazalarından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz, Mağazalarımız; İstanbul İstoç, Kartepe Eşme ve İzmir Kısıkköy konumlarında bulunmaktadır yol tarifi için Showroom sayfamızı ziyaret ediniz.

  Ödeme yöntemleri hakkında bilgi alabilirmiyim?

  Bahex esnek ödeme yöntemleri ile bayi, perakende müşteri, ve online müşterileri için farklı çözümler üretir, Vadeli satış, Kredi kartı ve nakit avantajlarından yararlanabilirsiniz, sipariş tutarına, Sevkiyat – teslimat noktası ve ödeme tipinize göre ek indirimler alabilirsiniz. daha fazla bilgi için şimdi bir pazarlama uzmanımızla görüşün.

  Toptan Satışınız Varmı ?

  Bahex olarak Türkiye geneli ve yurt dışı bayilerimiz için toptan satış süreçlerine önem veriyoruz, Türkiye geneli 50 den fazla bayimiz için sürekli ve toptan satış süreçlerimiz devam ediyor… Şimdi bizimle iletişime geçerek mağazanız için toplu alım yapabilir, ürünlerimizi satabilirsiniz. Toplu alım talepleriniz için bizimle iletişime geçin Satış – Pazarlama ekibimiz sizin için en avantajlı fiyatları sunacaktır.

  İnternet üzerinden nasıl sipariş verebilirim?

  Evet bahexmobilya.com web sitemiz üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Kredi Kartı – Banka Kartı EFT/Havale ve mail order ödeme seçenekleri ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kargo masraflarını genellikle Bahex karşılamaktadır ancak özel fiyatlı ürün ve kampanya süreçlerinde  bulunduğunuz bölgeye ve ürünlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

  Ürün Portföyünüze ve detaylara nasıl ulaşabilirim?

  Ürünlerimizin tasarımları; Rattan örgü gruplar, Rattan Şezlong ve Salıncaklar, Ahşap Oturma Grubu / Yemek Takımları ve Bistro Setler, Plastik Masa Sandalyeler, Alüminyum masa takımları ve oturma grupları, minder seçenekleri, Polyester kumaş şemsiyeler, Polipropilen – Policarbon sandalyelerden oluşmaktadır.

  Dilerseniz bir katalog talep edebilir, Mağazalarımızı ziyaret edebilir veya web sitemizi inceleyebilirsiniz.