Bahex Furniture Hotel, Apart, Aqupark gibi sosyal alanlar için sunduğu Proje kurulum ve yenilenme süreçlerinden avantajlı fiyatlar ve yeni ürünler ile müşterilerinize etkileyici deneyimler sunun.

Şimdi bir proje uzmanımız ile iletişime geçin.

Bir Cafe Restoran yada sosyal tesis mi kuruyorsunuz? yada var olan mekanınızı yenilemek mi istiyorsunuz? Bahex Furniture sunduğu zengin Masa Sandalye seçenekleri ile davetkar, şık ve konforlu mekanlar oluşturun.

Şimdi Dönüşümü başlatmak için bize ulaşın.

Bahex Furniture Proje Ekibi, Hotel, Cafe, Restoran, Sosyal Tesis, gibi Açık & Kapalı Kullanım Alanlarınız İçin Teklif Alın...

Bahex Furniture olarak 1250+ den fazla Model ve Renk Sunuyoruz! Yeni bir işletme açacak yada işletmenizi yenilemek için ilk adımı Bahex ile atın. Masa, Sandalye - Koltuk, Oturma Grupları, Masa Takımları, Masa Ayakları, Banket- Düğün davet organizasyon Sandalyeleri, Şezlong, Şemsiye ve Sehpalar, Avantajlı Fiyatlar ve ödeme koşullarımızı keşfedin.

Toplu Alım & Proje Kapsamında Sık Sorulanlar...

Karar vermek için ürünlerinizi nasıl inceleyebilirim?

Bahex’in sunduğu ürün portföyü oldukça geniştir, ürünlerimizi Showroomlarımızda görebilir, Katalog talep edebilir, Referasn noktalarında inceleyebilirsiniz. Dekorasyonunuz için istediğiniz Renk hakkında bizimle iletişime geçiniz.

Ürün portföyünüzde hangi guruplar mevcut?

Ürünlerimizin tasarımları; Rattan örgü gruplar, Rattan Şezlong ve Salıncaklar, Ahşap Oturma Grubu / Yemek Takımları ve Bistro Setler, Plastik Masa Sandalyeler, Alüminyum masa takımları ve oturma grupları, minder seçenekleri, Polyester kumaş şemsiyeler, Polipropilen – Policarbon sandalyelerden oluşmaktadır.

Sevkiyat süreçleri nasıl oluyor, yurt dışına gönderim yapıyormusunuz?

Bahex Furniture olarak, tüm Türkiye ve 16 ülkeye bahçe mobilyası sevkiyatı gerçekleştiriyoruz. Yurt içi sevkiyat süreçlerinde model ve adetlere göre direkt fabrika teslim, fabrikadan adresinize çıkış,  Marmara ve Ege bölge depolarından gönderim ve teslimat sağlıyoruz. Yurt dışı ihracat talepleriniz için ise Gümrükleme, Gemi veya HC80 konteyner bazında tırlar ile istediğiniz Kıta, Ülke ve bölgeye direkt teslimat süreçlerini gerçekleştiriyoruz.

Toptan alım yapabilir miyim, ürünlerinizi mağazamda satabilir miyim ?

Bahex olarak Türkiye geneli ve yurt dışı bayilerimiz için toptan satış süreçlerine önem veriyoruz, Türkiye geneli 50 den fazla bayimiz için sürekli ve toptan satış süreçlerimiz devam ediyor… Şimdi bizimle iletişime geçerek mağazanız için toplu alım yapabilir, ürünlerimizi satabilirsiniz. Toplu alım talepleriniz için bizimle iletişime geçin Satış – Pazarlama ekibimiz sizin için en avantajlı fiyatları sunacaktır.

Ödeme yöntemleriniz nasıl, sipariş süreçleri nasıl işliyor?

Bahex esnek ödeme yöntemleri ile bayi, perakende müşteri, ve online müşterileri için farklı çözümler üretir, Vadeli satış, Kredi kartı ve nakit avantajlarından yararlanabilirsiniz, sipariş tutarına, Sevkiyat – teslimat noktası ve ödeme tipinize göre ek indirimler alabilirsiniz. daha fazla bilgi için şimdi bir pazarlama uzmanımızla görüşün.

Aklınızdaki sorunun cevabını burada bulamadınız mı? Şimdi iletişim sayfamızdan veya Mağazalarımızdan destek talebinde bulunabilirsiniz.