Wooden accessories

Cafe & Restoranlarda Değişim Başlıyor…

Restoran ve Cafelerde Yenilenme Süreçleri başlıyor…

Öncelikle restoran ve cafelerde kullanılan masa takımlarında ahşap mobilya kullanımı tercihler arasında yer alıyor. Dayanıklı ağaçlardan üretilen ve şık bir kullanım sunan mobilyalar ile mekâna değer katarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyor. Bunun yanı sıra plastik modeller artık daha çevre dostu malzemelerden üretilerek daha fazla renk seçeneği sunuyor. Klasik beyaz plastik masa ve sandalyeler yerini farklı renk ve minder seçenekleri ile rattan modeller alıyor. Metal masa takımları da tercih olarak bahçe alanlarında farklı işleme ve tasarım çeşitleriyle tercih edilen tasarımlar arasında bulunuyor.

Cafe Restoranlarda en çok tercih edilen oturma grupları ve masa takımları…

 • Restoran iç mekân 2 kişilik masa takımları
 • Restoran iç mekân 4 kişilik masa takımları
 • Restoran iç mekân 6 kişilik masa takımları
 • Kare masa takımı
 • Yuvarlak masa takımı
 • Dikdörtgen masa takımı
 • Camlı ve camsız masa takımları
 • Bar masa takımları
 • Bahçe masa takımları
 • Rattan masa takımları

Restoran ve Cafelerde Masalar Yenileniyor

Restoran ve cafelerde kullanılan masalar yılı itibari ile yenileniyor. Hijyenin ve mesafenin ön planda olduğu günümüzde daha minimal masalar kullanımda olacak. Kalabalık oturma düzeni yerini kişilik ya da en fazla 4 kişilik masalar olarak mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenecek. Doğal malzemelerin ağırlık kazandığı masa modellerinde daha dayanıklı ve sağlıklı malzemelerden üretilmiş çevre dostu mobilyalar ve masa aksesuarları tercih ediliyor.

Sosyal alanlarda küçük adımlar büyük  değişiklikler…

Restoran ve cafelerde iç ve dış mekânda kullanıma uygun birçok masa modeli yer alıyor. Renkleri, malzemesi ve estetik tasarımıyla restoranlarda keyifle yemek yenebilecek. Kolay temizlenebilir ve sağlıklı masalarda tüketilen gıda ürünlerini güvenle tüketeceksiniz.

Restoran ve cafelerin kış bahçesi, iç mekân ve teras balkon kısmında kullanılabilecek en şık tasarımlar yeni masa takımları modellerinde yer alıyor. Dijital dünyaya yönelik olarak masa üzerine sipariş ekranları ile daha az iletişim kurarak masanızda yemeğinizi yiyerek, kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Bar Masa Takımları

Restoran ya da cafelerde yer alan bar bölümüne uygun en şık bar masaları ile dekorasyonunuz ile farkınızı yansıtacaksınız. Bistro restoranlarda yer alan bar bölümünde keyifle içeceğini yudumlayan müşteriler için özenle tasarlanmış bar masaları kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Dilediğiniz ölçülerde ve tarzda mekâna renk katabilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz. Yeterli yüksekliğe sahip olan bar masalarına özel sandalyelerde uzun süre keyifle oturabilirsiniz.

Rattan Masa Takımları

Rattan örgü, mobilyalarda son dönemlerde tercih edilen doğal ve plastik modellerde kendisini gösteren masa takımları arasında yer alır. Oturma grupları, koltuk, sandalye ve masalarda kullanılan rattan örgü tekniği, en çok beğenilen modeller arasında yer alıyor. Özel ağaç dallarından örülerek yapılan, doğal ve dayanıklı olan rattan malzeme ile ister iç alan ister dış alanda kullanıma sahip olabilirsiniz.

Bahçe Masa Takımları

Bahçe masa takımları ev ve iş yerinde tercih edilen açık alan mobilya grupları arasında yer alıyor. Hemen hemen tüm işletmelerde bulunan bahçe bölümleri, müşterilerin vazgeçilmez alanı haline gelmiştir. Öyle ki, bahçesi olmayan işletmeler bu anlamda daha az tercih edilmektedir. Birçok işletme yaz kış kullanıma özel mekanizmalarla kış bahçesi ve açık bahçe haline dönüşebiliyor. Hal böyle olunca hava şartlarına uyumlu masa takımlarını tercih etmek önem kazanıyor. Bahçe masasında tercih edilen birçok tasarım arasında rattan modeller ilk sırada yer alıyor. Rattan masaların üzerine cam kullanımı yaygın olduğu gibi farklı ahşap malzemeden oluşan Rattan masa takımları da yer alıyor.

Bahex'i Keşfet

BAHEX FURNITURE

İstanbul / Türkiye

If You Have Questions Please, Contact Us

Be the first to learn about our latest trends

  Bahex Furniture;  Avrupa ve Afrika kıtalarındaki 13'den fazla ülkeye kara ve deniz yolu ile ihracat yaparak dış mekan bahçe mobilyası tedariği sağlamaktadır. Uluslararası profesyonel hizmet takip ağımız ile tüm süreçleri hızlı ve eksiksiz olarak tamamlayarak müşteri memnuniyetini standartların üzerinde tutuyoruz.

  Bahex, geniş ürün portföyü ile sektörel rekabet süreçlerinde de yanınızda... Bahex olarak iş ortaklarımızı perakende satış alanında avantajlı hale getirecek fiyat politikası, ödeme yöntemleri ve sürekli ürün termini ile destekliyoruz.

  İlgili gönderiler

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir